Boss VE20

Informace o zboží z internetového obchodu www.e-hudebniny.czBoss VE 20 Vocal ProcessorKód zboží: 5388

Výrobce: Boss

Dostupnost: Dodání na dotaz

Cena
7000,- Kč
( 5785,10 bez DPH )


Detailní popis

Kdo říká, že stompboxy jsou jen pro kytaristy? Nový praktický VE-20 je od podlahy navržen pro zpěváky a je vybaven jednou z nejlepších vokálních efektových technologií na trhu. Stlačením pedálu můžete ke svému hlasu ihned přidat bujné vokální doprovody a harmonie, aplikovat korekci hlasu v reálném čase a předvést vaše kreativní schopnosti s efekty jako Distortion, Radio a Strobe. S vestavěnou funkcí Phrase Looper si můžete dokonce v reálném vytvářet smyčky a vrstvy. S VE-20 můžete zpívat kdekoliv, protože je napájen bateriemi.

  • specializované efekty pro vokalisty - Harmony, Double Track, Dynamics, Reverb, Delay, atd..
  • možnost vytvořit až 3-stopou harmonie a vrstvy
  • korekce hlasu v reálném čase
  • speciální efekty
  • Phrase Looper s 38 sekundami nahrávacího času
  • fantomové napájení pro kondenzátorové mikrofony
  • napájení 6x AA baterie nebo AC adaptér (PSA)
  • praktické ovládání, odolná BOSS konstrukce

S BOSS VE-20 získá váš hlas nové dimenze. VE-20 je nabitý neodmyslitelnými vokálními efekty, např.. Reverb, Delay, dynamický procesord Chorus atd.. Obvykle není snadné zvládnout všechny tyto efekty z pozice vokalisty, VE-20 je však vybaven velmi přátelským uživatelským rozhraním, které umožňuje dokonale ovládat váš zvuk. Jednoduše si zvolte vaše oblíbené nastavení a zpívejte - není nutné žádné programování. VE-20 je praktický efektový procesor i pro začátečníky. Samozřejmě, pokud si chcete vyhrnout rukávy a naprogramovat si vlastní zvuky, VE-20 vám k tomu poskytne všechny potřebné možnosti.

Továrna na harmonie

K vašemu hlasu můžete přidat skvělé harmonie, a to přímo při zpívání. Zvolte harmonický interval, nebo si vytvořte více-stopý sbor a po uložení v paměti jej můžete kdykoliv použít. Kromě toho můžete s pomocí funkce Double Track "zhustit" váš hlas. Na VE-20 nejvíce oceníte jeho praktičnost a snadné používání. Není třeba programování, ani vkládání not z klaviatury, jak vyžaduje Vocoder - jednoduše zpívejte a VE-20 udělá všechno ostatní!

Phrase Loop

Vestavěná funkce Phrase Looper (převzata z populárního Loop Station RC-20XL) umožňuje nahrávat a Loopovat váš zpěv. Na loopovaní a vrstvení frází máte k dispozici 38 sekund (mono) nahrávacího času a všechny funkce máte k dispozici v reálném čase na pódiu.

Speciální efekty

Kromě nástrojů na harmonizaci a korekci hlasu VE-20 poskytuje rozsáhlou a expresivní kolekci speciálních efektů, např.. Electric (efekt, který proslavily Cher a Black-Eyed Peas), Robot, Strobe (Rotary), Distortion, Chorus a Reverb.

Design na cesty

VE-20 zdědil od ostatních BOSS stompboxů pevnou kovovou konstrukci a je stavěn tak, aby vydržel všechno. Velikostí se shoduje se sérií BOSS Twin-Series, takže bez problémů zapadne do stávajících multipedálových BOSS pedalboardůTento produkt naleznete na adrese:
Http://www.e-hudebniny.cz/zbozi/5388/