Roland Integra 7 super

Informace o zboží z internetového obchodu www.e-hudebniny.czRoland Integra 7 super . Zvukový modul Roland Integra 7. 16 partový, 128 hlasý SuperNATURAL zvukový modul nabízející stovky špičkových zvuků.Kód zboží: 5292

Výrobce: Roland

Dostupnost: Dodání na dotaz

Cena
42000,- Kč
( 34710,70 bez DPH )


Detailní popis

SuperNatural zvukový modul obsahující více než 6000 zvuků vlajkových lodí Roland z oblastí kláves, V-Drums a knihoven SRX.

INTEGRA-7 je zcela nový zvukový modul, který obsahuje kromě bohaté zvukové knihovny z velice populární SRX série také expresivní a vysoce kvalitní SuperNATURAL zvuky a také “Motional Surround”, který využívá RSS (Roland Sound Space) technologii a nabízí tak nový typ zvukového pole. Výkonné SuperNATURAL zvuky jsou díky Motional Surround reprodukovány v hlubším a přirozenějším zvukovém poli, což vám umožní využívat zcela nový rozměr ve vytváření zvuku.

Akustické zvuky SuperNATURAL
Akustické zvuky SuperNATURAL, které jsou součástí INTEGRA-7, pouze nereprodukují zvuk akustických nástrojů, ale také využívají technologii Behavior Modeling, která simuluje charakteristické chování nástroje při hře.
Vyhrazený zvukový engine (vyladěný specificky pro každý typ nástroje) analyzuje fráze hrané hráčem, automaticky rozlišuje akordickou a melodickou hru a poskytuje tak optimální možnosti výrazu a interpretace hry.Například akustický zvuk “houslí” v SuperNATURAL vám umožní vytvářet při běžné hře na klávesy realisticky expresivní, sólový zvuk houslí, který zní, jako kdyby byl hrán skutečným houslistou.

Syntezátorové zvuky SuperNATURAL
Jde o zvuky SuperNATURAL Synth, které realisticky reprodukují vše od vintage analogových syntezátorů po digitální nástroje. Každý zvuk Synth nabízí tři sady parametrů OSC, FILTER, AMP a LFO, což umožňuje vynikající a hutnou syntézu již u jediného zvuku.Krom toho bylo analyzováno chování oscilátorů a filtrů analogového syntezátoru, takže se jedná o reprodukci specifického zvuku. INTEGRA-7 obsahuje více než 1,000 zvuků, které pokrývají každý typ syntezátorového zvuku od analogových po digitální.

Sady bicích SuperNATURAL
Sady bicích SuperNATURAL, které jsou součástí INTEGRA-7, nejen že poskytují realistický, vysoce kvalitní zvuk, ale také se mohou pyšnit možností jemných změn zvuku, které vznikají vlivem dynamiky vaší hry nebo opakovanými úhozy.Například, na crash činel můžete hrát nejen silným úhozem, ale dosáhnete odezvy také po jemném, lehkém dotyku. Ride činel se bude posouvat širokou škálou zvuků podle vaší proměnlivé dynamiky hry. Buben bude také na opakované úhozy odpovídajícím způsobem reagovat, takže víření na virbl, různé přechody, zdvojené úhozy apod. budou znít přirozeně.

INTEGRA-7 přináší pohromadě klasické zvuky Roland syntezátorů (PCM zvuky)Součástí jsou klasické presetové zvuky ze starších modelů Roland syntezátorů, stejně tak jako zvuky z celé SRX série wave rozšiřujících desek, speciálně vyladěné pro INTEGRA-7.Zvuková data obsahují PCM zvuky syntezátorů a PCM sady bicích a lze je vyvolat z presetových a z expansion (rozšiřujících) bank.Zvuky SRX série jsou uspořádány do SRX-01 až SRX-12, přesně tak jako skutečné SRX modely; když načtete celý tento titul zvukových dat do jednoho ze čtyř virtuálních slotů, budou jeho odpovídající zvuky k dispozici.

PCM syntezátorové zvuky
Toto jsou zvuky, které se nazývaly “patche” na předešlých Roland syntezátorech; vyladili jsme je specificky pro INTEGRA-7. Jeden syntezátorový zvuk PCM se může skládat až ze čtyř parciálů (vln).

PCM sady bicích
Tyto se nazývaly “rytmické sety” na předešlých Roland syntezátorech; vyladili jsme se specificky pro INTEGRA-7. Sada bicích je skupina několika zvuků bicích nástrojů přiřazených tak, aby byly slyšet různé nástroje podle toho, na kterou klávesu (číslo tónu) zahrajete.

Motional Surround
umožní ovládat nejen panorama, ale i hloubkuINTEGRA-7 podporuje dvoukanálový výstup, stejně tak jako 5.1 kanálový surround. Díky funkci Motional Surround máte ještě více svobody v manipulaci s prostorovou pozicí každého partu (str. 16).Doposud mohly být zvuky v MIDI zvukovém modulu panoramaticky nastaveny pouze doleva nebo doprava. INTEGRA-7 vám však umožňuje určit také hloubku, díky čemuž můžete vytvářet zvukové pole, které bude mít doposud nevídanou hloubku a prostorovost.Například sólový nástroj lze umístit poblíž, zatímco orchestrální nebo bicí nástroje opodál, čímž vytvoříte zvukové pole s daleko větší hloubkou; nebo můžete vytvořit vnímatelný prostor, který se rozšiřuje i za samotné reproboxy.Tento efekt lze aplikovat také na externí vstupní signály, takže jej můžete použít na audio stopy, i na zvuky zvukového modulu.Tento produkt naleznete na adrese:
Http://www.e-hudebniny.cz/zbozi/5292/