Kawai CL36C

Informace o zboží z internetového obchodu www.e-hudebniny.czKawai CL36 C ,Kawai digitální piano, 88 kláves, nový typ Advanced Hammer Action.

Kód zboží: 5262

Výrobce: Kawai

Dostupnost: Dodání na dotaz

Cena
20900,- Kč
( 17272,70 bez DPH )


Detailní popis
MODERNÍ KLASIKA
CL36, model střední třídy, přináší stejnou funkcionalitu a kompaktní velikost jako CL25, ale přináší mnoho rozšířených vlastností. Kromě většího počtu vysoce kvalitních rejstříků CL35 využívá i nejnovější samplovací proces, dále obohacující autenticitu tónu. Navíc integrovaná funkce učení a čtyřruční mód umožňuje dvěma pianistům užít si cvičení na piáno ve dvojici, což dělá CL35 ideálním pro mladé rodiny s přáním povzbuzovat hudební cítění doma.
 
SKVĚLÁ KLADÍVKOVÁ MECHANIKA
Vyvinuta, aby zcela přesně napodobila pocit jaký máte při hře na opravdové grand  piano. Přepracovaná mechanika Advanced Hammer Action IV-E přebírá skvělou  bezpružinovou konstrukci pro plynulejší, více přirozený pocit ze hry. Stejně jako opravdové křídlo má i tento nástroj těžší dopad na basových klapkách a lehčí ve vyšších polohách.. Tato inovativní Acoustic Reaction technologie přináší mnohem větší solidnost v průběhu fortissimo pasáží a zároveň dovoluje skvělou kontrolu nad pianissimy.
 
METRONOM
Integrovaný metronom je velice užitečným pomocníkem pro Vaše lekce. Nabízí několik druhů beatu a tempo je samozřejmě kontrolovatelné.
 
KONCERTNÍ MAGIE
Mnoho lidí sní o hře na piáno, ale jen někteří tento sen uskuteční. Pro cílevědomého pianistu je připraven Concert Magic, zábavný a interaktivní systém lekcí pro každého, i pro ty, kteří nikdy na piano nehráli. S Concert Magic může kdokoli zažít vzrušení ze hry na opravdový hudební nástroj. Máte k dispozici celkem 40 skladeb.
AC-Adaptér PS-125 a pedál F-10 je součástí balení.
 

 rozsah klaviatury 88
 typ klaviatury Advanced Hammer Action IV-F
 dynamika Ano
 polyfonie 96 hlasu
 kladívková mechanika Ano
 modulační kolečko ne
 kolečko ohýbání tónu ne
 nastavení úrovně citlivosti Ano
 počet zvukových rejstříků 15
 efekty Reverb
 dual Ano
 split ne
 transpozice Ano
 ladění Ano
 metronom Ano
 rekordér Ano
 počet skladeb rekordéru 1
 počet stop rekordéru 1
 počet demo skladeb 15
 ozvučení Ano
 výkon reproduktorů 2 x 13 W Watt
 pedály 3Tento produkt naleznete na adrese:
Http://www.e-hudebniny.cz/zbozi/5262/