Roland TD-4KP

Informace o zboží z internetového obchodu www.e-hudebniny.czRoland TD-4KP, elektronické bicí .

Kód zboží: 5113

Výrobce: Roland

Dostupnost: Dodání na dotaz

Cena
20500,- Kč
( 16942,10 bez DPH )


Detailní popis

Inovativní design s maximální mobilitou

Díky malým rozměrům a inovativnímu skládacímu designu, který umožňuje velmi rychlou a snadnou manipulaci skladování i přepravu, je sada TD-4KP V-Drums Portable ideální sadou pro hraní v malých prostorách.Výkonný zvukový modul TD-4 je vybaven širokou paletou výrazných, editovatelných zvuků a základními funkcemi pro cvičení, přičemž integrované pady poskytují přesvědčivý pocit a přirozenou hratelnost. TD-4KP je perfektní pro menší akce, zkoušky, nácvik ve studiu, do ložnice, do bytu, apod., jelikož kombinuje výkonnost a vlastnosti V-Drums s nedostižnou mobilitou a minimálním obsazením úložného prostoru.

  • Pověstný zvuk a kvalita V-Drums v ultra-přenosné mobilní sadě
  • Inovovaný systém poskládání pro rychlé složení, snadný transport a uložení
  • Zahrnuje Perkusní zvukový modul TD-4 nabitý množstvím výrazných zvuků, funkcemi Coach a Quick Record/Play, a dalšími
  • Celkem osm padů: kopák, virbl, 3 tomy, hi-hat, činely crash a ride ; Hi-Hat pedál FD-8 je rovněž přibalen
  • Pady virblu a tomu jsou vybaveny pružným gumovým povrchem pro přirozený pocit ze hry
  • Volitelné: na míru šitý přenosný obal (CB-TDP); síťovaný pad virblu (PDX-6 / PDX-8); montáž padu (MDH-12); balíček příslušenství (DAP-3X); koberec pod sadu (řady TDM)

Složit, sbalit a jít

TD-4KP je skutečně přenosný nástroj s inovovaným designem skládací rampy, která umožní transformovat sadu do překvapivě malého prostoru, pro přesun i uložení.
Klouby jsou prolamovací – zvukový modul a bicí/činelové pady jsou připevněny k bytelné rampě. Veškeré komponenty rychle poskládáte natočením a/nebo složením, a to přímo v místě kolem rampy. Chcete-li znovu hrát, jednoduše vše rozložíte, nastavíte pady do správné polohy a jste připraveni pro hraní!

Pady s přirozenou odezvou pro expresivní hraní

TD-4KP má ve výbavě pad kopáku, virblu*, tři pady tomů, hi-hat pad a dva 10" činelové pady (crash a ride).
Hi-Hat pedál FD-8 je rovněž přibalen.
Díky pružnému gumovému povrchu jsou kompaktní 7.5" bicí pady citlivé, s přesnou odezvou a přirozeným pocitem hraní.

* pro hraní na ráfek a úhozy cross stick je nezbytný volitelný PDX-6 / PDX-8.

TD-4 Perkusní zvukový modul

Zvukový modul TD-4 je vybaven širokou paletou výrazných bicích a perkusních zvuků. Tyto zvuky lze snadno editovat, takže hráči si svou sadu snadno a rychle upraví. TD-4 je rovněž vybaven prostorovými efekty pro živé a dynamické hraní. Připravené funkce Coach a Quick Record/Quick Play jsou ideální pro efektivní cvičení, bubeníkům nabízí cennou zpětnou vazbu, takže jejich dovednosti se rychle zdokonalují.

Volitelný přenosný obal a další výbava

Volitelný kufr CB-TDP slouží pro rychlý a bezpečný převoz TD-4KP.
Speciálně upravený kufr je perfektním doplňkem V-Drums Portable a zahrnuje popruh na rameno, odnímatelné kapsy pro pedály hi-hat a kopáku, plus příruční kapsy pro beatery, paličky a další příslušenství.
Uživatel tak snadno vymění pad virblu za volitelný PDX-6 nebo PDX-8 V-Pad a MDH-12 Pad Mount se síťovanou blánou a možnostmi dvojitého triggeru.Tento produkt naleznete na adrese:
Http://www.e-hudebniny.cz/zbozi/5113/