Yamaha CVP 601B

Informace o zboží z internetového obchodu www.e-hudebniny.czYamaha CVP601B jako nejnižší model sériové řady CVP 400 vstupuje na trh jako nástroj pro celou rodinu. Vyvážená kladívková klaviatura (GH) s 88-mi klávesami

Kód zboží: 4970

Výrobce: Yamaha

Dostupnost: Dodání na dotaz

Cena
69490,- Kč
( 57429,80 bez DPH )


Detailní popis
CVP-601B jako nejnižší model sériové řady CVP 400 vstupuje na trh jako nástroj pro celou rodinu. Vyvážená kladívková klaviatura (GH) s 88-mi klávesami zprostředkovává neuvěřitelně přirozený úhoz pravého piana. Přitom je CVP-401 mnohem více než jen digitální piano, protože s 891 barvami zvuku a 191 automatickými doprovody, každý ve čtyřech variantách, je to klavír a keyboard zároveň.

Kvalitní barvy zvuku jsou založeny na technologii tvorby zvuku pomocí AWM (Advanced Wave Memory) stereo vzorků a obsahují mnoho kvalitních zvuků kategorie Sweet!, Live!, Cool! a Natural!.

Kdo ještě není zcela seznámen s hrou na klávesové nástroje, pro toho je připravena výuková funkce k naučení se nebo zdokonalení hry. Například můžete při přehrávání MIDI skladeb vidět díky LED funkci Guide nad klávesami, která klávesa má být stisknuta. Grafický displej k tomu zobrazuje noty nebo texty písní.

S hudební databází (Music Finder) máte zároveň perfektní nástroj s funkcí vyhledávání písní a stylů: Hledáte optimální nastavení pro určitou skladbu nebo žánr? Podívejte se jednoduše do hudební databáze (Music Finder) a najděte tam odpovídající doprovod s odpovídající registrací. Ve spojení s přímým připojením na internet (Internet Direct Connection - IDC) umožňuje dokonce funkce Music Finder+ stahovat další Music Finder záznamy přímo z internetu. Vedle jednotlivých položek můžete touto cestou stahovat také celé kolekce (‚Collections’) nebo dokonce tzv. ‚Performance Guides’, což jsou krátké MID soubory, které Vás naučí hrát danou skladbu.

S vestavěným síťovým připojením je CVP-401 skvěle připraveno pro využívání funkce Internet Direct Connection (IDC). Díky rozhraní USB máte k dispozici společně s externím USB-paměťovým médiem (např. USB-flash disk) téměř neomezené možnosti ukládání.

CVP-401 je k dostání v tmavém růžovém dřevě nebo ve vysoce lesklé černé.

Vlastnosti:

Vyvážená kladívková klaviatura (GH)
836 barev zvuku včetně sady XG
191 automatických doprovodů včetně 4 variací, 3 předeher (Intro), 3 zakončení (Ending), 1 Break
96hlasá polyfonie
Hudební databáze (Music Finder)
Grafický displej s podporou zobrazení not a textů
Vestavěný síťový konektor pro přímé připojení na internet (Internet Direct Connection -IDC)
USB To Device pro připojení USB paměti
USB To Host pro připojení k počítači (USB MIDI)
Funkce Performance Assistant a Guide
Ozvučení 2 x 20 W
K dostání ve dvou provedeních: růžové dřevo (CVP-401) a vysoce lesklá černá (CVP-401PE)

Vyvážená kladívková klaviatura (Graded Hammer-GH)

Přesně jako na skutečném křídle, spodní klávesy jsou těžší na dotyk a vyšší klávesy jsou lehké, se všemi přirozenými gradacemi mezitím.

Dynamické stereo vzorkování Advanced Wave Memory (AWM)

AWM (Advanced Wave Memory) je systém vzorkování, který vytváří zvuk blízký akustickému nástroji použitím digitální technologie k nahrání zvuku nástroje a za pomoci vysoce kvalitní technologie digitálního filtru pro nahrané audio vzorky. Časový průběh vlny zvuku vytvořený hraním klávesy akustického piana se liší vzhledem k síle úhozu od pianissima k fortissimu. AWM dynamické stereo vzorkování tak může vytvořit dynamické nuance nahráním vzorků různé síly hraní. Čím víc vzorků použijete, tím vyšší expresivní kvality a potenciálu dosáhnete.

Natural! Voices

Tyto bohaté a atraktivní zvuky jsou zahrnuty většinou do zvuků klávesových nástrojů a jsou určeny obzvláště pro hraní klavírních a jiných klávesových partů.

Live!, Cool!, a Sweet! zvuky

Široká paleta akustických a elektronicky zesílených zvuků nástrojů. Směs dlouhých, stereo a vícevrstvých vzorků je použito pro úplné zachycení přirozeného charakteru, resonance, exprese a vibrato efektu skutečného nástroje.

16-stopý sekvencer

Použijte vestavěný sekvencer až s 16 stopami pro vytvoření komplexních, vícepartových aranží. Po nahrání vše uložte do interní paměti, která uchovává data dokonce i když je vypnutý, na USB flash disk a nebo do počítače.

Funkce Guide

Naváděcí LED "Guide" nad klaviaturou ukazují tóny, které byste měli hrát a jak dlouho byste je měli držet stisknuté. Můžete také cvičit vlastním tempem - doprovod na Vás počká, dokud nezahrajete notu správně. Teď, ztlumte part pro pravou nebo levou ruku a procvičujte tento part za pomocí funkce "Guide".

Tlačítko Piano Reset

Tato praktická, jednoduše ovladatelná funkce úplně a automaticky mění celé CVP pro klavírní vystoupení. Bez ohledu na to, jaké nastavení jste z panelu vybrali, můžete okamžitě resetovat nastavení piana pouhým zmáčknutím jednoho tlačítka.

LAN port

Konektor LAN slouží pro kabelové připojení na internet, stejně jako na vašem počítači. Připojte se a přistupujte přímo k speciální službě Yamahy - "Internet Direct Connection (IDC)" bez počítače. Jakmile jste online s IDC, můžete stahovat své oblíbené položky přímo do svého nástroje. A to je teprve začátek - vzrušující zábava tady teprve začíná!

USB TO DEVICE port

Zasuňte USB flash disk do USB TO DEVICE konektoru na nástroji. Díky tomu můžete ukládat nebo vkládat registrační nastavení a uživatelské skladby vytvořené na nástroji, a stejně tak i číst data z připojeného zařízení.

USB TO HOST port

Využijte výhody rozsáhlého světa počítačového hudebního softwaru. Připojení a nastavení jsou neobyčejně snadné a Vy můžete přehrávat party nahrané počítačem se zvuky různých nástrojů - všechno z jednoho nástroje.

Přímé připojení na internet - Internet Direct Connection (IDC)

Připojte svůj nástroj na internet a vstupte do celosvětové hudební sítě! Yamaha vytvořila novou, přímou službu pro hudebníky po celém světě: Internet Direct Connection (IDC). IDC Vám umožní připojit nástroj přímo na internet bez počítače, nechá Vás ponořit se do tisíců MIDI skladeb na naší zákaznické webové stránce a stahovat Vaši oblíbenou hudbu pro přehrání na Vašem nástroji.

Velký LCD displej

Velký LCD displej slouží pro zobrazení atraktivní grafiky a užitečných sdělení pro rychlý přístup a bezchybnou obsluhu. Zajišťuje úplné a snadné ovládání. Tento displej ukazuje akordy, partitury, texty, informace o zvucích a doprovodech a mnohé další.


Tento produkt naleznete na adrese:
Http://www.e-hudebniny.cz/zbozi/4970/