Kurzweil SP 6

Informace o zboží z internetového obchodu www.e-hudebniny.czKurzweil SP6 digitální piáno .

Kód zboží: 4813

Výrobce: Kurzweil

Dostupnost: Dodání na dotaz

Cena
26590,- Kč
( 21975,20 bez DPH )


Detailní popis

Kurzweil SP6 si bere to nejlepší z nástrojů řad Forte, Forte SE nebo PC3 a přichází s novým LENA procesorem, který zajišťuje vynikající zvuk, snadné, ale komplexní ovládání a opět rozšiřuje možnosti stage pian z této oblíbené série. Přibyla paměť, ubyla hmotnost.

K dispozici je na 2 GB zvuků včetně precizně vysamplovaných křídel German D Grand a High Definition Japanese Grand, které jsou uzpůsobeny přesně pro potřeby SP6 a díky simulaci vzájemné resonance strun se vyznačují nebývalou mírou detailu. Kromě toho nechybí oblíbené nástroje jako Clav, Celeste, Crotales nebo Cembalo známé z pian Forte, sbírka varhan(Hammond, Vox, Farfisa) a další zvukové rejstříky.

Zvuk lze nablýskat pomocí 32 jednotek s reverby, delayem, zkreslením, rotary speakery a dalšími efekty, kterým je přizpůsobeno i ovládání.

Netrpělivé hráče jistě potěší i technologie Flash Play, díky níž se celý systém uvede do provozu za 11 sekund a zamezuje čekání při načítání jednotlivých zvuků.

Připočtěte váhu pouhých 12 kilogramů, vyváženou, kladívkovou klaviaturu s deseti stupni nastavení citlivosti, 4 nezávislé arpeggiatory, 20 Midi ovladačů, pitch a tone kolečka nebo vyladěné ovládání a vyjde vám, že SP6 je jasná volba pro zkušené i začínající hráče.Tento produkt naleznete na adrese:
Http://www.e-hudebniny.cz/zbozi/4813/