Boss BB-1X

Informace o zboží z internetového obchodu www.e-hudebniny.czBoss BB-1XKód zboží: 4724

Výrobce: Boss

Dostupnost: Dodání na dotaz

Cena
4700,- Kč
( 3884,30 bez DPH )


Detailní popis

Moderní řešení pro moderního baskytaristu

Boss BB-1X Bass driver - prémiový pedál navržený pro odvážný a poutavý basový zvuk
Více než jen standartní basový pedál. BB-1X funguje jako předzesilovač, takže je klíčovou složkou při vytváření kvalitního zvuku. Zachycuje podstatu a jemné nuance vaší baskytary, zesilovače a hraní a vyzdvihuje všechny jejich nejlepší vlastnosti.

Díky poslední technologii MDP nabízí BB-1X širkou škálu vynikajích zvuků od klasicky čistých tónů až po silné zkreslení. BB-1X se přizpůsobuje a reaguje na jakýkolv styl hraní, ale nikdy neztrácí původní zvuk vašeho nástroje. Přirozeně znějící zkreslení BB-1X zachovává zvuk i dynamiku ve vysokém rozlišení, takže odráží i ty nejjemnější detaily vašeho zvuku.

Pomocí knobu Blend můžete snadno nastavit míchání přímého signálu s efektem.
Knoby Low, High, a Dive nabízí velmi široké možnosti tvorby zvuku. Tyto ovládací prvky nemění jen frekvence ale mění i vlastnosti tónu.

Jack Line Out na BB-1X přesahuje standartní DI out, dodává nově vytvořený a lepší zvuk pro hraní přes PA systém.
1X” ve jméně BB-1X představuje prémiový vzhled, zvuk a pocit z pedálu. Ať už hrajete standartně nebo chcete pořádně okořenit svoje sólo, BB-1X Bass Driver je nutností pro každého moderního baskytaristu.

Hlavní vlastnosti
• Hutný poutavý zvuk, který posiluje původní tón a odezvu vaší baskytary a zesilovače
• Knob blend k přímému míchání signálu s efektem
• Nezávislé knoby Low a High pro široké možnosti úprav
• Dva výstupní konektory: obyčejný výstup pro basový zesilovač a Line Out pro přímé spojení s PA nebo rekordérem
• Jack line Out nabízí moderní a jasný zvuk, který dodá vašemu tónu nové vlastnosti
• Nejnovější člen speciální edice Boss X-Series pedálu, s prémiovým zvukem, vzhledem a pocitem z hraní

Detaily
BB-1X
Bass Driver

Více než jen obyčejný Stompbox

Nenechte se vzhledem BB-1X zmást, není to jen další kompaktní pedál. Spíše než obyčejný basový stompbox, který občas používáte na krátké pasáže nebo sóla, funguje BB-1X jako předzesilovač. Zatímco mnoho jiných předzesilovačů jen barví zvuk, nebo drastický mění jeho charakter, BB-1X je jiný. Zdůrazňuje a posiluje přirozené vlastnosti vaší baskytary, zesilovače a lehké nuance vašeho hraní. Jednoduše řečeno, BB-1X Bass Driver vezme váš nástroj a vytvoří zvuk lepší než kdy předtím.

Nekonečné možnosti vytváření vlastního zvuku
Všichni baskytarysti se zabývají základními zvukovými prvky a potřebují tak širokou škálu natavení aby dosáhli požadovaného zvuku. Sem patří BB-1X. S naší nejnovější technologií máte nekončné možnosti pro výrobu profesionálního zvuku. Kombinaci knobů High, Low a Blend si samy nastavíte ten nejlepší zvuk.
Místo kompromisu BB-1X

S cílem získat poutavý zvuk na konvenčních basových pedálech, bývá obvykle zúžení frekvenčnío rozsahu, což má za následek poněkud nepřirozený zvuk.

Díky prokročilé technologii Boss, analyzuje BB-1X basový signál z několika různých dimenzí v reálném čase. Velké množství procesů se provádí v závislosti na přístroji, stylu hraní, dynamice a podobně. To poskytuje širokou škálu možností k tvarování a zesilování tónu, aniž by se měnil základní zvuk vaší kytary nebo zesilovače. Kombinace pořádného basového zvuku a kvalitního zkreslení přináší BB-1X dynamické odezvy potřebné k tomu aby odrážely jedinečnost hraní každého baskytaristy.

Speciálně vyladěný Line Out pro působivý Direct Sound
Při hraní na pódiu bývá signál obvykle rozdělen do dvou samostatných výstupů pomocí DI boxu: jeden výstup pro basový zesilovač a druhý pro připojení PA. BB-1X je vybavený vyváženým Line Out, který funguje funguje stejně jako DI. Nenechte se mýlit, není to klasický Line out, je speciálně vyladěn pro ty nejlepší tóny.

Váš vlastní zvuk který jste si doma nebo ve studio vytvořili společně se zesilovačem a DI může znít na velkém podiu jinak, protože záleží na tom jak si zvukař poradí s vyvážením zvuku celé kapely. Po konzultaci s mnoha špičkovými baskytaristy a zvukaři, Boss pečlivě zvážil některé návrhy a začlenil je do Line Out BB-1X.

Jádro a tělo tónu produkované přes Line Out BB-1X není jen výsledkem napumpovaných nízkých frekvencí což by mělo za následek nevyváženost celé kapely hrající přes PA. Jeho speciální ladění poskytuje kompletní spektrum a vyvážený zvuk bez ztráty podstaty a individuality konrétního tónu.

S BB-1X dostanete to nejlepší z obou světů, výstup do zesilovače pro zvuk který milujete a samostatné DI pro perfektní zvuk z PA .Tento produkt naleznete na adrese:
Http://www.e-hudebniny.cz/zbozi/4724/