Korg Pandora mini

Informace o zboží z internetového obchodu www.e-hudebniny.czKorg Pandora mini Personal Multi-Effect Processor

Kód zboží: 4602

Výrobce: Korg

Dostupnost: Dodání na dotaz

Cena
2490,- Kč
( 2057,90 bez DPH )


Detailní popis

OSOBNÍ MULTIEFEKTOVÝ PROCESOR

Mimořádně oblíbená PANDORA – nyní v miniaturní verzi! Kdykoliv a kdekoliv přehrajete song se svou kytarou či baskytarou, se svou oblíbenou sadou efektů.

Vlastnosti Pandora Mini:

* Ultra-kompaktní, kapesní velikost multiefektu, upravená pro kytaru i baskytaru.
* Technologie modelingu "REMS".
* 200 presetových programů (včetně presetů songů).
* 200 user programů slouží k ukládání vlastních zvuků.
* 158 typů skvělých modelů komb a efektů.
* Lze použít až 7 efektů současně.
* 100 různých rytmických patternů plus vestavěný metronom, ideální pro komponování i cvičení.
* AUX vstup pro jamování s oblíbeným songem na CD, MP3, apod.
* Možnost měnit výšku zvuku na vstupu Aux až o ± jednu oktávu.
* Tlačítko TAP zjednodušuje nastavení Delay time nebo tempa rytmiky.
* Čtyři tlačítka paměti programů umožňují vyvolání oblíbených programů dotykem prstu.
* Automatická ladička s umlčením.
* Podsvícený LCD displej zajišťuje dobrou viditelnost, i na temném podiu.
* Stylové tělo, v černém a bílém provedení.
* SW editor - editace zvuků a správa programů v počítači (ke stažení z webových stránek Korg).
* Dvojí napájení: bateriemi nebo USB sběrnicí.

První generace PANDORA se objevila již v r. 1995. Tento revoluční produkt dramaticky změnil koncepci multi-efektových procesorů, vtěsnal skvělý zvuk a neuvěřitelnou všestrannost do kompaktního těla. Díky průběžnému vývoji se řada PANDORA stala dlouhodobě dobře prodávaným a oblíbeným artiklem u kytaristů a basistů v celém světě.

Jak její jméno “mini” napovídá, 2011 PANDORA mini je ultra-kompaktní přístroj. Vlastní technologie Korg "REMS" Resonant structure and Electronic circuit Modeling System přináší 158 sofistikovaných efektů, 200 presetových programů a zahrnuje četné hudební žánry i styly hry. Z nich tvoří 115 Presety songů, které umí přesně podat specifický zvuk, používaný slavným kytaristou v některém z jeho klíčových songů. Rytmické funkce zaručují hru ve spolehlivém rytmu a jsou využitelné také při cvičení, které činí zábavnějším. PANDORA mini je produkt, který exceluje v každé situaci – při domácím cvičení, při nahrávání, dokonce i při rozehrávání ped koncertem.

158 "REMS" efektů.
V tak kompaktním těle by snadno mohla scházet ladička, avšak PANDORA mini naopak zahrnuje neuvěřitelnou sadu vlastností. Navzdory malé velikosti zde nedochází k žádnému kompromisu u kvality zvuku. Modely komb a efektů jsou realistické a mění i analogové charakteristiky, jako jsou parametry lamp a vytváří tak hutný drive i vzdušný feeling speaker kabinetu, vše perfektně přesné. Kromě výbavy standardními efekty, PANDORA mini nabízí také neobvyklé efekty, jako je inteligent pitch shifter, se kterým získáte četné harmonické, akustický simulátor, nebo kytarový syntezátor. Je to perfektní přístroj pro každý styl kytaristy či baskytaristy.

200 připravených presetů, včetně presetových programů songů.
Stačí zapojit kytaru nebo basu do PANDORA mini a jste okamžitě připraveni ke tvorbě zajímavých zvuků. 200 Presetových programů zahrnuje širokou paletu žánrů a herních stylů, takže si mezi nimi najdete jistě řadu oblíbených. Vyberte jeden ze 115 presetů songu a rovnou hrajete specifickým zvukem legendárního kytaristy, v některém jeho podstatném songu. Díky Aux vstupu můžete hrát v doprovodu CD nebo MP3, popř. vyrobíte reklamní šot a můžete hrát i klasické skladby notu po notě. Ze 200 presetových programů, je 160 uzpůsobeno pro kytaru a 40 po basu.

200 user programů, které si snadno upravíte.
Samozřejmě můžete také editovat vlastní zvuky a uložit si až 200 User programů. Společně s presety, tak získáte celkových 400 programů. Až sedm různých efektů lze použít najednou. Efekty jsou organizovány podle kategorie a kolečkem jednoduše upravíte hodnotu parametru. Některé efekty nabízí více parametrů, takže jejich zvuk můžete ovládat podrobně. Můžete rovněž přiřadit čtyři nezávislé tlačítka oblíbeným programům a kdykoliv je přímo vyvolat.

Funkce Jam session nabízí hodiny zábavného cvičení.
PANDORA mini obsahuje 100 rytmů a patternů metronomu různých typů, takže je ideálním partnerem pro cvičení, komponování songů i rytmická cvičení. Do vstupu AUX zapojte MP3, CD přehrávač nebo jiný externí zdroj zvuku a jamujte s oblíbenou kapelou, nebo podle stop, které jste si nahráli dříve sami. Funkce AUX Pitch umožňuje měnit výšku zvuku na vstupu až o ±1 oktávu, takže se vždy trefíte do tóniny songu, vhodné pro naladění kytary.

Vestavěná ladička, plus další podporované funkce.
PANDORA mini pracuje i s napájením jediné AA baterie, takže je snadno přenosná. Je to skvělý partner v mnoha situacích, při domácím cvičení, na zkoušce i při nahrávání bez zesilovače, při rozehrání před koncertem, nebo při cvičení na cestách. PANDORA mini zapojíte do počítače jedním USB kabelem a můžete využít speciální SW editor zvuku (zdarma ke stažení z webové stránky Korg), ve kterém upravíte zvuky a provádíte správu programů. Dalším prvkem výbavy je vestavěná automatická ladička, s možností umlčení, takže představuje kompletní balíček, přenosný a v kapesní velikosti, který zahrnuje vše potřebné pro hraní na kytaru nebo baskytaru.Tento produkt naleznete na adrese:
Http://www.e-hudebniny.cz/zbozi/4602/