Ibanez JD9

Informace o zboží z internetového obchodu www.e-hudebniny.czIbanez JD 9 DISTORTIONKód zboží: 4341

Výrobce: Ibanez

Dostupnost: Dodání na dotaz

Cena
2290,- Kč
( 1892,60 bez DPH )


Detailní popis

IBANEZ JD9 DISTORTION
Efektové pedály Ibanez Series 9 jsou reissue legendárních Ibanez efektů ze 70. a 80. let. Jako takové mají velmi věrný zvuk, který zachovává charakter tónu kytary a aparátu, ale zároveň ho příjemně obohacuje. Pokud jde o Distortion, jde o efekt, který slouží ke zkreslení Vašeho signálu, jako doma se cítí v lehkém crunch zkreslení i v silném hard-rockovém distortion.

Jeho elektronika je schována v masivním šasi, ze kterého krom vstupního a výstupního konektoru vystupují i kvalitní pedálový spínač a podstatné ovladače. O jeho napájení se stará 9 Voltová baterie či adaptér. Efekt je true-bypass, díky čemuž nijak negativně neovlivňuje Váš signál ve vypnutém stavu.

O nastavení se zde starají čtyři potenciometry, a to Drive, Mid, Tone a Level. Prvním z nich se nastavuje množství zesílení, druhý pak určuje výraznost důležitých středových frekvencí, další se stará ekvalizaci tónu zejména v oblasti výšek a poslední nastavuje výstupní hlasitost. Díky širokému rozsahu je možné získat rozsáhlou paletu dobrých zvuků.

Ibanez JD9 je velmi kvalitní efektový pedál, který rozhodně nabídne široké možnosti práce se zvukem.

Technické údaje
• kytarový podlahový efekt
• typ: Distortion
• ovládání: Drive, Mid, Tone, Volume
• napájení: 9 V adaptér / baterie
• True-BypassTento produkt naleznete na adrese:
Http://www.e-hudebniny.cz/zbozi/4341/