Roland F-20-CB

Informace o zboží z internetového obchodu www.e-hudebniny.czRoland F-20-CB Digitální Piano 88 klávesKód zboží: 4280

Výrobce: Roland

Dostupnost: Dodání na dotaz

Cena
17000,- Kč
( 14049,60 bez DPH )


Detailní popis

Perfektní volba pro vaše první piano

Hledáte-li první piano pro vaše děti, je F-20 ideální volbou. S tímto kompaktním a atraktivním nástrojem získáte zároveň proslulé technologie tvorby zvuku i nejlepší výkon ve své třídě, který je solidním základem pro výuku hry na klavír. To vše za vynikající cenu. Bohatý a autentický tón inspiruje mladé hráče k objevování a rozvíjení hudebního vyjadřování, zatímco jemně vyvážená klaviatura - převzatá z top modelů pian Roland - nabízí odezvu skutečného akustického koncertního křídla. A to je pro správnou výuku hry na piano podstatné. Oproti tradičním akustickým pianům nabízí digitální F-20 řadu výhod, které zábavnou formou napomáhají výuce. Jsou to například funkce nahrávání, metronomu, rytmického doprovodu a široké kolekce zvuků mimo pianové. Ke komunikaci se svým pianem F-20 navíc můžete využít volně stažitelnou aplikaci Roland Piano určenou pro iPhone, iPad nebo iPod Touch. Je to další skvělý způsob, jak motivovat děti ke hře s doprovodem a k využití dalších zábavných interaktivních vlastností tohoto nástroje.

Špičkové pianové technologie Roland přinášejí nejlepší výkon ve své třídě
Klaviatura Ivory Feel-G s technologií Escapement pro autentickou odezvu koncertního křídla
Výrazný zvuk dokonalého koncertního křídla zajišťuje proslulý zvukový generátor SuperNatural Piano pocházející ze špičkových modelů Roland
S využitím aplikace Air Performer hrajte v doprovodu svých oblíbených skladeb ve spojení s iPhonem, iPadem nebo iPodem Touch
Rozvíjejte své základní schopnosti poslechu hudby a čtení partitur s aplikací Piano Partner pro iPad
Vestavěná funkce Rhythm která inteligentně sleduje vaši hru, plus široký výběr dalších zvuků jako varhany, smyčce, kytary, sbory a další
S režimy Dual a Split je možné vrstvit tóny a hrát různými zvuky levou a pravou rukou.
Skladby zaznamenané pomocí vestavěného rekordéru můžete ukládat na připojenou USB paměť a přehrávat spolus WAV a SMF songy.
Kompaktní dřevěný kabinet s povrchovou úpravou moderní černá nebo imitace tmavého ořechu podle vašeho výběru s volitelným stojanem pro každé barevné provedení.
Obsahuje damper pedál DP-10 s plynulou odezvou umožňující proměnlivou funkci sustain a další tradiční techniky známé z akustických pián.

Nejvyšší kvalita Roland, úžasná hodnota

Ačkoliv přichází s nízkou cenou, nabízí F-20 zvuk, vlastnosti a výkon převzatý z nejlepších pian Roland. Se svými kompaktními rozměry a vestavěnému systému stereo reproduktorů zapadne tento nástroj perfektně do jakékoliv domácnosti. Je snadno přenosné. Stylový dřevěný kabinet má volitelné povrchové úpravy moderní černá nebo imitace tmavého ořechu. Vyberte odstín tak, aby splynul s vaším interiérem.
Autentický dotek a tón přenese emoce do zvuku

Nabízí kvalitní zvuk a odezvu klaviatury, vysoce převyšující srovnatelné nástroje. F-20 přináší skvělý výkon, který bude hudební vývoj vašeho dítěte doprovázet po mnoho let. Klaviatura Ivory Feel-G zděděná z vrcholných modelů pian Roland poskytuje autentický pocit ze hry na koncertní křídlo. Díky tomu se základní herní techniky rozvíjejí rychle a efektivně. Slavný zvukový generátor SuperNATURAL Piano - rovněž převzatý z top modelů Roland - poskytuje studentům možnost rozvíjet jejich schopnosti díky bohatému zvuku a výrazu nástroje světové úrovně.
Aplikace Air Performer a Piano Partner motivují vaše dítě ke hraní

Volně stažitelné aplikace Roland pro zařízení iOS jsou unikátní cestou k motivaci vašeho dítěte ke hraní a cvičení. S aplikaci Air Performer mohou bezdrátově* připojit iPhone, iPad nebo iPod Touch a hrát s doprovodem svých oblíbených skladeb přenášených pomocí ozvučení F-20. Aplikace Piano Partner pro iPad obsahuje Flash Card - interaktivní program, který děti milují. Naleznou zde intuitivní grafické rozhraní pro výběr tónů, písní a rytmiky v F-20. Flash Card rozvíjí schopnosti poslechu a čtení partitury zábavným způsobem, který podněcuje vaše dítě identifikovat noty zobrazené na iPadu a přiřazovat jim zvuk piana. Po každých pěti pokusech přichází vyhodnocení. Tyto aplikace dostupné na Apple App Store zpřístupňují moderním mobilním technologiím možnost rozvoje hry vašich dětí na piáno.

*Bezdrátová komunikace vyžaduje použití bezdrátového USB adaptéru Roland WNA 1100-RL ( dodává se samostatně ) a bezdrátového LAN přístupového bodu s připojením na internet.
Inteligentní doprovod pomáhá rozvíjet cit pro rytmus

Vestavěná funkce Rhythm zprostředkuje vašemu dítěti prožitek ze hry s krásným doprovodem orchestru. Díky tomu se baví a zároveň rozvíjí své rytmické schopnosti. Toto vyjímečné piano automaticky doprovází jejich hru a při tom inteligentně generuje akordový doprovod a rytmiku. 32 různých doprovodných stylů pokrývajících všechny hudební žánry lze jednoduše a intuitivně volit z čelního panelu F-20 nebo pomocí aplikace Piano Partner. S pomocí této aplikace je možné hrát pouze se základními doprovodnými prvky ( bicí a basa nebo pouze bicí ) bez dalších doprovodných nástrojů. To je perfektní pro každodenní cvičení.
Digitální výhody obohacují výuku i domácí zábavu

Na rozdíl od akustických pian, která vyžadují pravidelné ladění a údržbu, není třeba F-20 nikdy ladit. Vaše dítě si tak užívá zvuk perfektně naladěného nástroje po celý rok. Naleznete zde také širokou paletu dalších užitečných funkcí pro cvičení i zábavu jako je metronom, rekordér pro záznam hry nebo režim Twin Piano, který rozdělí klaviaturu, takže vedle sebe mohou hrát dvě osoby ve stejném oktávovém rozsahu. Velmi snadno nastavíte hlasitost nástroje nebo využijete sluchátka pro cvičení a nerušíte tak ostatní. Navíc, běžné výstupní jacky dávají možnost připojit piano do externího ozvučovacího systému a využít jej například při rodinné party nebo dalších akcí. F-20 dále obshuje zvuky elektrických pian, čembalo, varhany, kytary, smyčce a dokonce syntetizátor. S tímto arzenálem mohou studenti využít nástroj daleko za možnostmi klasických pian.


 Tento produkt naleznete na adrese:
Http://www.e-hudebniny.cz/zbozi/4280/