Marshall MG412ACF

Informace o zboží z internetového obchodu www.e-hudebniny.czMarshall MG 412 ACF nebo BCF reprobedna zkosená nebo rovná 4x12" 120w

Kód zboží: 3667

Výrobce: Marshall

Dostupnost: Dodání na dotaz

Cena
8700,- Kč
( 7190,10 bez DPH )


Detailní popis

Kytarový reprobox o výkonu 120W a impedanci 8 Ohm, reproduktory 4x 12 Marshall / Celestion, rovný

MG SERIES
Řada MG je základní řadou produkce firmy Marshall, která nabízí tranzistorová komba, zesilovače a k nim patřící reproboxy. Při jejich výrobě Marshall čerpá z letitých zkušeností výroby analogových aparátů, avšak ty zároveň kombinuje s nejmodernějšími digitálními technologiemi. Výsledkem jsou tedy modely, které jsou ideální volbou nejen pro začátečníky, ale i zkušené aktivní hudebníky a které Vám za investované nabídnou široké možnosti a velmi kvalitní zvuk.


MG412
Tento reprobox je osazen čtyřmi 12 palcovými custom-voiced reproduktory Marshall / Celestion, díky kterým je schopný pracovat až s výkonem 130W. Při připojení k zesilovači je jeho zátěž rovna 8 Ohmům.

Jeho kabinet je v rovném provedení. Jeho rozměry činí 770 x 755 x 365 milimetrů a váha odpovídá 29,5 kilogramům.

Marshall MG412 je opravdu kvalitní a hlavně cenově dostupný reprobox, který dá díky své konstrukci a použitým materiálům vyniknout všemu, co Váš zesilovač umí předvést.


Technické údaje
• kytarový reprobox
• výkon: 130W
• impedance: 8 Ohm
• reproduktory: 4x 12‘‘ Marshall / Celestion
• rozměry: 673 x 666 x 355 mm
• váha: 29,5 kg
• rovný

O značce Marshall:

Jen málokterá společnost se zapsala do historie a vývoje kytarového či baskytarového tónu tak výrazně právě tak jako britský výrobce MARSHALL AMPLIFICATION
sídlící v Milton Keynes. Jen seznam hudebníků, kteří svůj zvuk spojili s touto legendou, by byl snad nekonečný.

Málokdo by ale asi dnes řekl, že když v 60. letech Jim Marshall začal podnikat, byl obyčejným prodejcem v hudebninách, které se ale vůbec nevěnovaly kytarové výbavě, spíše bicím. Dle Marshalla se na kytarové zboží přeorientoval až po tom, co k tomu byl „naveden“ místními hudebníky, například Ritchiem Blackmorem nebo Petem Townshendem. K vlastní ideje výroby aparátů Marshalla přivedl fakt, že tehdy velmi oblíbené americké Fendery byly na britském trhu velmi drahé, tudíž se pokusil stavět jejich kopie.

Po šesti prototypech prý konečně dospěl k modelu, který měl onen „Marshall sound“ a když se dostal na trh, byl pojmenován JTM 45. S dalšími lety přibývaly nejen nové modely aparátů Marshall, ale i zvučná jména hudebníků, kteří tyto výrobky používali. Pár příkladů za všechny: Erica Clapton, Jimi Hendrix, Eddie Van Halen, Randy Rhoads, Zakk Wylde, Kerry King, Jeff Hanneman, Yngwie Malmsteen, Dave Murray, Angus Young či Slash.

Od začátku 60. let dodnes bylo na trh uvedeno mnoho aparátů Marshall, které svým způsobem definovaly kytarový zvuk své doby – jedno jestli šlo o Bluesbreaker, „Plexi“, JCM 800 či 900. I dnes patří Marshall na špičku výrobců aparátů, jehož modely oslovují ohromné množství hudebníků snad v každém hudebním směru.


 Tento produkt naleznete na adrese:
Http://www.e-hudebniny.cz/zbozi/3667/