Behringer B 212XL

Informace o zboží z internetového obchodu www.e-hudebniny.czBehringer B212XL EUROLIVE® Lehká plastová 2 pásmová reprosoustava (pasivní), 200w , 12“ reproduktor + 1,75“ titanová horna, osazení 35mm pro montáž na stativ, ergonomicky umístěná transportní madla

Kód zboží: 3611

Výrobce: Behringer

Dostupnost: Dodání na dotaz

Cena
4300,- Kč
( 3739,10 bez DPH )


Detailní popis

BEHRINGER B212XL

  • Výkon: 200 W
  • Impedance: 8 Ohm
  • Repro: 1x 12"
  • Frekvenční rozsah: 65 Hz - 18 kHz

• EUROLIVE® Lehká plastová 2 pásmová reprosoustava (pasivní)
• RMS 200W (800W peak)
• 12“ reproduktor + 1,75“ titanová horna s ochranou proti přebuzení
• osazení 35mm pro montáž na stativ
• barva černá.

O značce Behringer:

Behringer Holdings Ltd. je jezna z nejznámějších a největších firem v oblasti audio techniky, kytarových, baskytarových a jiných nástrojových aparatur či efektů, ale i hudebních nástrojů. Založena byla roku 1989 v německém Willichu Uli Behringerem, dnes jde ale již o nadnárodní korporaci s hlavním sídlem v Monaku, jejíž produkty se dají koupit ve více jak 130 zemích světa. Roku 2007 byl Behringer prohlášen za 14. největšího výrobce v oblasti hudebních nástrojů a techniky.

Uli Behringer byl velkým fanouškem hudební techniky již od raného věku a svůj první syntezátor zkonstruoval už ve svých 16 letech. Když studoval zvukové inženýrství na univerzitě v Düsseldorfu, začal pro fakultu vyrábět audio výbavu, kterou si sama nemohl dovolit koupit od běžných výrobců. Poptávka brzy začala převyšovat Behringerovy možnosti, a tak vznikla firma nesoucí jeho jméno.

Produkty firmy Behringer se staly brzy velmi oblíbené, protože vzhledem ke své ceně nabízeli uživatelům dobrou kvalitu. Již rok po založení firmy byla výroba přesunuta do Číny, přičemž roku 1997 se sám Uli Behringer přestěhoval do Hong Kongu, aby lépe poznal čínskou kulturu.

Během 90. let Behringer zvětšoval své produktové portfolium a brzy kromě kompletní nabídky zvukové techniky začal vyrábět i hudební nástroje, jako kytary, baskytary nebo digitální piana, a samozřejmě i příslušenství k nim, tedy aparatury či efekty. Po celou dobu, a samozřejmě až dodnes, se mu podařilo držet se filosofie, kdy za minimum peněz nabízí dobrou kvalitu.

V roce 2002 bylo dokončeno takzvané Behringer City – ohromný tovární komplex v čínské provincii Guangdong, kde jsou vyráběny všechny výrobky této firmy. Díky tomu, že každá část všech produktů Behringer je vyráběna na jednom místě, je možné lépe provádět výstupní kontrolu kvality. I díky tomu výrobky Behringer pravidelně sbírají po celém světě ocenění v mnoha různých oblastech.


 Tento produkt naleznete na adrese:
Http://www.e-hudebniny.cz/zbozi/3611/